Dziś jest: czwartek, 27-02-2020, Imieniny: Gabrieli, Liwii, Leonarda

Narodowe Czytanie "Trylogii" Henryka Sienkiewicza

Przy aktywnym udziale uczniów Publicznego Gimnazjum w Zagwiździu oraz merytorycznej współpracy z nauczycielami panią mgr Anetą Jeziorną i panem mgr Sylwiuszem Kuliczkowskim powstał ciekawy program artystyczny.

Uczniowie czyatli przygotowane wcześniej fragmenty utworów H. Sienkiewicza, obejrzeli prezentację multimedialną dotyczącą "Krzyżaków" i uczestniczyli w konkursie literackim. Całość uzupełniały utwory muzyczne tematycznie związane z Trylogią ("Dumka na dwa serca").

Gościem honorowym spotkania był wójt Gminy Murów pan Andrzej Puławski.

Dyrektor oraz Pracownicy GBP w Murowie serdecznie dziękują pani Anecie Jeziornej, panu Sylwiuszowi Kuliczkowskiemu oraz wspaniałej grupie uczniów gimnazjum za współpracę, zaangażowanie i pozytywne emocje w czasie spotkania.