Dziś jest: poniedziałek, 14-10-2019, Imieniny: Alany, Damiana, Liwii

Zapraszamy na spotkanie z pisarką

Kilka słów o naszym gościu:
W dzieciństwie zaplanowała, że zostanie dziennikarką, a potem napisze książkę. To pierwsze udało się znacznie wcześniej, bo zadebiutowała w wieku 12 lat artykułem o swoim rodzinnym Mrągowie, opublikowanym na łamach "Płomyka". Wtedy również otrzymała pierwsze autorskie honorarium. Drugie marzenie, to o własnej książce, właśnie realizuje. Pracowała w mediach lokalnych i regionalnych, w szkole, domu kultury, punkcie informacji turystycznej, była opiekunką osób starszych, sprzedawała swoje obrazy w toruńskim antykwariacie, chodziła na warsztaty z akwaforty, kurs informatyczny oraz kosmetyczny. Obecnie pracuje w promocji miasta. (źródło: lubimyczytać.pl)

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie: prowincjapelnamarzen.blog.pl

DKK wszystko.jpeg